Przywitali wiosnę
na sportowo

2013-03-27 16:23:23 (ost. akt: 2013-03-27 16:24:51)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Z okazji Dnia Wiosny 21 marca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Miłakowie zostały wręczone puchary, dyplomy oraz medale dla zwycięzców oraz uczestników „I GRAND PRIX” w warcabach 64 polowych o Puchary Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miłakowie.

Turnieje odbywały się od 10 września 2012 roku do 4 marca 2013 roku . Odbyło się dwanaście spotkań rozegranych systemem szwajcarskim. Pierwsze miejsce zajęła Anna Bułak, kl. II a G, zdobyła 65,5 pkt., drugie miejsce Kamil Piec kl.I b G, zdobył 49,5 pkt. i trzecie miejsce Aleksandra Miazga kl. VI SP.48 pkt. Wyróżnieni uczniowie: Kewin Skibicki, Mateusz Kochan, Radosław Ćwiek, Karol Kochan, Szymon Przybyszewski, Izabela Sitek oraz Sebastian Knechta. Spotkania warcabowe odbywały się pod hasłem :”Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie” /Mt 10.16/.

źródło: ZSP w Miłakowie

Czekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu morag.wm.pl. lub poczty e-mail:  morag@gazetaolsztynska.pl