Piątek, 23 marca 2018. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Dwa i pół tysiąca dla 
świetlicy szkolnej


2013-04-23 10:00:11 (ost. akt: 2013-04-23 10:02:32)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Świetlica szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolenego w Miłakowie zdobyła pierwsze miejsce w konkursie „Talerzyki na sprzęciki” organizowanego przez Firmę Danone. W nagrodę otrzymała 2,5 tysiąca złotych.

W konkursie wzięli udział: uczniowie, nauczyciele i społeczność lokalna.

— W ciągu ostatniego roku było nas wielu, kiedy to każdego dnia wspólnie przygotowywaliśmy śniadania z funduszy pozyskanych w ramach projektu Danone — mówią organizatorzy akcji. — Nie ma to, jak Miłakowo, w którym jemy zawsze zdrowo — śmieją się. 


Pieniądze, które wygrali, przeznaczyli na zakup sprzętu do aneksu kuchennego w świetlicy szkolnej. Dzieci i młodzież będą uczyły się podstawowych czynności związanych z przygotowywaniem posiłków, racjonalnego wykorzystania produktów i segregacji odpadów. Będą miały możliwość nauczenia się nakrycia stołu i wspólnego spożywania posiłku.

— Dzięki niemu atrakcyjniejsze będą zajęcia — dodają. — 
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbieranie „Talerzyków na sprzęciki”. Tylko dzięki tym, którzy wsparli naszą zbiórkę możliwy był nasz sukces. Mamy nadzieję, że znajdą się również chętni do wsparcia naszych dalszych działań i pomogą nam zaopatrzyć się w produkty potrzebne w naszej „mini kuchni”. Zaplecze już mamy, reszta też zapewne się znajdzie.

red
morag@gazetaolsztynska.pl

Czekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu morag.wm.pl. lub poczty e-mail:  morag@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages