Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Wiele nauczyli się 
od siebie nawzajem

2013-05-22 16:39:46 (ost. akt: 2013-05-22 16:41:31)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miłakowie gościła w angielskim Washington - partnerskiej szkole Biddick School Sport College. Wizyta ta była również okrągłą rocznicą współpracy obydwu placówek. 


Z okazji 10 - lecia partnerstwa przygotowano wiele atrakcji i wspólnych przedsięwzięć. W ramach zajęć  programu „Dreams and Teams” uczniowie z Miłakowa oraz Washington przygotowali wspólnie festiwal sportowy. Niezwykłymi atrakcjami były wycieczka do Yorku i zwiedzanie jednej z największych katedr gotyckich w północnej Europie. Niezapomnianym przeżyciem był mecz Premiership Sunderland - Stocke City. W okolicach miasta Durham odbywały się zajęcia integracyjne z rówieśnikami, którzy w lipcu przyjadą do nas z rewizytą. Atrakcją wieczoru był zespół rockowy składający się z uczniów z Biddick School. Nad morzem Północnym w Sunderland próbowaliśmy tradycyjnej angielskiej potrawy czyli - ,Fish and Chips, podziwiając wspaniałe nadmorskie widoki. Ciekawym doświadczeniem był udział w wielu zajęciach lekcyjnych prowadzonych przez tamtejszych nauczycieli. Poza wizytą w aquaparku Wet & Wild w drodze powrotnej na lotnisko Robin Hood w Doncaster odwiedziliśmy tematyczny park rozrywki Flamingo Land Resort Yorkshire z licznymi atrakcjami.
źródło: ZSP w Miłakowie

Czekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu morag.wm.pl. lub poczty e-mail:  morag@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages