Piątek, 23 marca 2018. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Poznali tajemnice lasu

2013-05-28 18:43:17 (ost. akt: 2013-05-28 18:46:23)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Wojewódzki Turniej Ekologiczny to jedno z działań podjętych przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie w ramach kampanii Wiosenne Działania na Warmii i Mazurach.

W tegorocznym turnieju wzięli udział uczniowie z 9 Ośrodków naszego województwa: Iławy, Szymanowa , Ostródy, Elbląga, Szczytna, Żardenik, Braniewa, Miłakowa.
Przed rozpoczęciem konkurencji turniejowych uczniowie SOSW Miłakowo zaprezentowali krotką scenkę teatralną i pantomimę przygotowaną pod kierunkiem wychowawców internatu- D. Kiekiert i M. Czarnecką. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja multimedialna przygotowana przez panią Paulinę Partykę Drzazga, przedstawiciela Nadleśnictwa Dobrocin, która zainteresowała ciekawostkami ze świata leśnego nie tylko uczestników, ale również opiekunów. Rozpoznawanie okazów drzew iglastych i liściastych, zasady zachowania się w lesie czy warstwy lasu- to tylko niektóre zadania, z jakim zmagali się uczestnicy turnieju.
źródło: SOSW w Miłakowie


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Czekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu morag.wm.pl. lub poczty e-mail:  morag@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages