Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Podsumowali projekt

2013-12-21 13:09:29 (ost. akt: 2013-12-21 13:10:45)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Miłakowie 12 grudnia odbył się uroczysty happening. Uczniowie i nauczyciele świętowali zakończenie projektu „Bezpieczni w szkole”. 


W obecności dyrektora SOSW w Miłakowie pana Wojciecha Ziembińskiego oraz prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Edukacji i Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnejpana Krzysztofa Żarnocha dla całej społeczności szkolnej przedstawiona została prezentacja na temat przebiegu projektu oraz rozstrzygnięty został wojewódzki konkurs plastyczny „Bezpieczna szkoła”. Na wystawie można było zobaczyć prace wykonane przez uczniów w trakcie warsztatów: kartki i książki okolicznościowe, ozdoby z filcu, biżuterię, modele aut i samolotów. Na zakończenie do sali wjechał ogromny tort z zimnymi ogniami. Wrażenia i atmosfera były niesamowite. Radości i uśmiechom nie było końca. 
Projekt spowodował integrację zespołów klasowych i społeczności szkolnej, zacieśnił kontakty z rodzicami, polepszył relacje: nauczyciele, pracownicy szkoły a uczniowie, kształtował umiejętności
źródło: SOSW w Milakowie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages