Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

V Turniej Warcabowy

2014-05-21 18:59:37 (ost. akt: 2014-05-21 19:01:37)

Autor zdjęcia: Roman Kazimierczak

Na zaproszenie katechety Tadeusza Bułaka i radnego Zbigniewa Zabłockiego z Miłakowa, we wtorek, 20 maja od godziny 15.30 do 18 Roman Kazimierczak przeprowadził V Turniej Warcabowy „II Grand-Prix Miłakowa” w sezonie zimowo – wiosennym w 2014 r. o Puchary Radnych Stowarzyszenia im. ojca Władysława Włodyki w Miłakowie.

Zawody rozegrane były w sali parafialnej przy klasztorze ojców Franciszkanów. Zwyciężył Tomasz Droś z Morąga, wynikiem 6 pkt z 7 partii – wygrał ze Zbigniewem Zabłockim, Tadeuszem Bułakiem, Jackiem Jaroszewiczem, Romanem Kazimierczakiem, Anną Bułak, oraz zremisował z Radosławem Gołębiewskim i Jakubem Jaroszewiczem. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim na dystansie 7-miu rund. Kojarzenie par komputerowe - obsługa komputera Jakub Jaroszewicz.


VI Turniej Warcabowy odbędzie się we wtorek, 10 czerwca o godzinie 15.30, na którym będzie oficjalne zakończenie i wręczenie pucharów dla trzech najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych klasyfikacjach : „Senior”, „Junior” i „Juniorka”.


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages