Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

29-latek znęcał się nad rodzicami


2014-07-17 15:35:09 (ost. akt: 2014-07-17 15:37:56)

Autor zdjęcia: Archiwum KWP

Prokurator zastosował dozór policyjny i nakaz opuszczenia mieszkania zajmowanego wspólnie z rodzicami wobec 29-letniego mężczyzny. Mieszkaniec gminy Miłakowo podejrzany jest o to, że od dłuższego czasu po pijanemu znęcał się nad swoimi najbliższymi, wszczynając awantury, niszcząc sprzęty domowe. Kodeks Karny za takie postępowanie przewiduje karę nawet 5 lat pozbawienia wolności.

— Policjanci zostali powiadomieni o awanturze w jednym z mieszkań na terenie gminy Miłakowo — informuje podkom. Bożena Bujakiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. — Okazało się, że 29-letni syn, będąc pod wpływem alkoholu, awanturuje się i szarpie swoich rodziców.
Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna od dłuższego czasu zachowywał się tak w stosunku do swoich bliskich. Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez policjantów, prokurator zadecydował, że Bartosz Z. ma wyprowadzić się z domu, w którym mieszka razem z poszkodowanymi. Mieszkaniec gminy Morąg, do czasu rozstrzygnięcia sprawy w sądzie, będzie musiał dwa razy w tygodniu stawiać się w morąskim komisariacie w ramach dozoru policyjnego.
Za przestępstwo, o popełnienie którego podejrzany jest 29–latek grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

red
morag@gazetaolsztynska.pl


Tylko ciekawe informacje

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages