Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała


Dzielnie ze sobą 
rywalizowali

2014-12-31 10:51:23 (ost. akt: 2014-12-31 10:53:24)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W świetlicy internatu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miłakowie odbył się międzyklasowy konkurs wiedzy z pierwszej pomocy „Na ratunek”.

Miał on na celu poszerzyć wiedzę i umiejętności uczniów w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz kształtować postawy odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo innych. W konkursie wzięły udział dwuosobowe zespoły reprezentujące daną klasę. Konkurs składał się z części teoretycznej (rozwiązanie testu i odpowiadanie na pytania dotyczące zasad ratownictwa) oraz praktycznej (udzielanie pomocy przy określonym wypadku). W jury zasiedli pielęgniarka szkolna, wychowawcy klas IV-VI oraz wicedyrektor i jego goście. Drużyny dzielnie ze sobą rywalizowały, walka była wyrównana. Zwycięzcy otrzymali nagrody, a pozostałe zespoły słodycze.
źródło: SOSW w Miłakowie

Tylko ciekawe informacje


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na morag.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages