Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Z zemsty zniszczył mu 50 balotów z sianem

2015-08-05 13:40:03 (ost. akt: 2015-08-05 13:41:16)

Autor zdjęcia: Archiwum GM

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 34-latkowi, który zniszczył baloty z sianem należące do jego byłego pracodawcy. Mężczyzna zrobił to z zemsty za to, że poszkodowany zwolnił go z pracy ponieważ przychodził do pracy pod działaniem alkoholu. Teraz Tomasz W. ze swojego postępowania odpowie przed sądem.

— Policjanci zostali powiadomieni, że na terenie jednego z gospodarstw w gminie Miłakowo ktoś uszkodził baloty z sianokiszonką, rozcinając folię ostrym narzędziem — informuje podkom. Bożena Bujakiewicz z ostródzkiej policji. — Poszkodowany, który wycenił straty na 2,5 tysiąca złotych powiedział, że mógł to zrobić 34-latek, którego kilka dni wcześniej zwolnił z pracy. Policjanci ustalając okoliczności zdarzenia, dotarli do wskazanego mężczyzny, który od razu przyznał się do wszystkiego. Podczas przesłuchania Tomasz W. powiedział, że zrobił to z zemsty. Miał żal do mężczyzny, że zwolnił go po tym, jak po raz kolejny stawił się w pracy pod działaniem alkoholu. Tego dnia najpierw pił alkohol, a wieczorem postanowił pójść do gospodarstwa, w którym znajdowały się baloty. Zniszczył je, rozcinając jeden po drugim rozbitą butelką po piwie.
Teraz mężczyzna ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem. Za to, co zrobił grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.red
morag@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages