Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Certyfikat za bezpieczeństwo

2015-11-18 17:59:27 (ost. akt: 2015-11-18 18:01:47)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Miłakowie otrzymał Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła promująca bezpieczeństwo” za działania zrealizowane w ubiegłym roku szkolnym w ramach Szkolnego Projektu „ Szkoła bezpieczna i przyjazna dla ucznia”. Koordynatorem projektu był pedagog gimnazjum Elżbieta Milewska -Sekita.

Szkoła w Miłakowie jest jedną z trzech szkół w naszym województwie, której kapituła przyznała Certyfikat w V edycji. Przedsięwzięcia realizowane przez całą społeczność szkolną, przy współpracy z instytucjami oraz środowiskiem lokalnym służyły wzmacnianiu i zapewnieniu bezpieczeństwa uczniom w szkole oraz poza szkołą. Były to zajęcia sportowe, włączanie się w ogólnopolskie akcje -„Dzień Bezpiecznego Internetu”, „Dzień Dobrego Słowa” oraz programy i kampanie m.in. „Profilaktyka a TY”, „Zachowaj trzeźwy umysł” . Prowadzone w szkole Campusy letnie, wymiana międzynarodowa z Anglią, Rosją , Ukrainą to nie tylko szkolenie młodych ludzi w zakresie aktywnych postaw obywatelskich, ale również kształtowanie pozytywnych relacji poprzez warsztaty intererpersonalne, budowanie poczucia własnej wartości, przeciwdziałanie różnym formom agresji.
źródło: ZS-PPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages