Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Eleni zaśpiewała pieśń maryjną

2018-06-05 17:23:56 (ost. akt: 2018-06-05 17:25:59)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W czasie Misji Świętych w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie 14 maja Eleni, światowej sławy piosenkarka spotkała się z franciszkanami z Miłakowa i redemptorystami o. Zbigniewem i o. Wiesławem, którzy prowadzili w parafii misje.

Podczas spotkania gwardian klasztoru o. Arkadiusz Czaja, który w swojej przeszłości artystycznej miał zaszczyt z Eleni występować na jednej scenie, w czasie tych samych imprez wręczył artystce kosz kwiatów i słodyczy jako dar od parafian i wspólnoty zakonnej. Było to wyrazem uznania za twórczość i wielką życzliwość. O. przełożony przedstawił również historię duszpasterstwa franciszkanów w Miłakowie. Nie omieszkano wspomnieć wspólnych występów na jednej scenie w latach 80. i 90.
Eleni razem z zespołem wystąpiła w miłakowskim parku miejskim. Artystka zadedykowała franciszkanom duszpasterzującym w Miłakowie i parafianom przepiękną pieśń maryjną.
Bożenna


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages