środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Paczki dla najuboższych rodzin

2020-04-07 14:39:59 (ost. akt: 2020-04-07 14:41:51)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W tym szczególnym czasie Parafialny Zespół Caritas przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie przygotował 70 paczek żywnościowych.

W Wielkim Tygodniu wraz z życzeniami świątecznymi trafiły one do najuboższych osób i rodzin.
— Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wsparcie, a szczególnie sklepom Biedronka w Morągu — mówi Zbigniew Zabłocki, kierownik Parafialnego Zespołu Caritas w Miłakowie. — Składamy również życzenia wszystkim mieszkańcom Miłakowa i okolic błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech miłość i pokój w sercach towarzyszy każdego dnia.

red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (7 kwietnia) wydaniu m.in.

Wielki festiwal pogardy
Polskie szkoły przeszły do sieci. Każdy, kto choć trochę zna się na cyfryzacji, wiedział, jak to będzie wyglądało. Problem w tym, że przez osoby odpowiedzialne za to zamieszanie znowu zapłacili nauczyciele. Ale też uczniowie.

Teraz auta nie umyjesz
W kwestii tego, co można, a czego nie można robić podczas epidemii koronawirusa, wciąż jest wiele niejasności. I raczej się to prędko nie zmieni, a nawet będzie ich więcej. W zasadzie wszystko zależy od interpretacji.

Maseczki ochronne powinny być noszone podczas zakupówKto nie nosi, ten roznosi
Z inicjatywą wyszła Dagmara Omieczyńska-Nastaj, iławska lekarka, która propaguje noszenie maseczek, ich właściwe użytkowanie oraz dezynfekowanie. Chciałaby, żeby w każdym sklepie, w miastach i na wsiach, ludzie nosili maseczki.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages